ARAI    PROGRIP   SUOMY    GM    LEM    ŻUŻEL   

Firma ARAI HELMET funkcjonuje od ponad 20 lat w 44 krajach Europy. Produkuje najwyższej klasy kaski motocyklowe o niezaprzeczalnej jakości, wygodzie i dopasowaniu. W ofercie posiadamy szeroki wybór produktów.

kliknij by powiększyć
pobierz cennik ARAI  


Firma z 40-letnim doświadczeniem produkująca odzież wysokiej,trwałej jakości z surowców najbardziej docenianych i sprawdzonych dla motocyklistów.

kliknij by powiększyć
pobierz cennik PROGRIP  


Światowej klasy producent kasków i markowej odzieży do uprawiania sportów motocyklowych.

kliknij by powiększyć
pobierz cennik SUOMY  


Włoska firma specjalizująca się w produkcji silników motocyklowych i osprzętu

kliknij by powiększyć
pobierz cennik GM  

Włoska firma z ponad trzydziesto letnim doświadczeniem. Swoją produkcje skierowała na rynek dziecięcy produkując najwyższej jakości mini crossowe motocykle czy też mini quady. Wysoka jakość produktów oraz stosowanie najnowszych technologii powoduje, że jest to jedna z najpopularniejszych firm w tym sektorze. Ponad 90% produkcji firmy Lem Motor skierowana jest na rynki zagraniczne co jest dowodem popularności tejże marki.
kliknij by powiększyć
pobierz cennik LEM  

W ofercie posiadamy sprzęt i akcesoria do uprawiania sportu żużlowego następujących firm min.: Jawa, BZ Tuning, MICHAEL BLIXT RACING, FINN RUNE JENSEN TUNING, WEISS i innych. Polecamy duży wybór motocykli, silników, ram, opon i wszelkich akcesoriów.
kliknij by powiększyć
pobierz cennik sprzętu żużlowego